Medikal – Tıbbi tercüme

Net Tercüme Bürosu olarak medikal – tıbbi tercüme konusundaki tercümanlarımız Uzman tıp doktoru, Ögretim üyeleri, veteriner ve diş hekimleri gibi mesleki yeterliliğe sahip uzman kişilerden oluşmaktadır. Tıbbı çeviri evrakları insan sağlığı ile doğrudan ilgili olduğu için, yoruma kapalıdır ve uzmanlık gerektirir. İnsan sağlığı ile direk ilişkili olması sebebi ile tercümanların tıbbi alanda eğitim almış olmaları son derece önemlidir.  Medikal – tıbbi tercümede tercümanların terminolojiyi çok iyi bilmeleri ve bu konuda uzmanlaşmış olmaları gerekmektedir. Özel tercüme alanlarından biri olan  medikal – tıbbi tercüme alanında, müşterilerimize sağlık sektörüne destek olabilmek amacı ile kaliteli ve kusursuz hizmet vermekteyiz.

Tıbbı tercümede %100 doğruluk çok önemli

Tıbbi çeviri alanında siz değerli firmalarımız tarafından medikal – tıbbi tercüme işini en iyi yapan tercüme bürosu olarak gösterilmenin vermiş olduğu güvenle, tercümeleri hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tıbbi çeviri konusunda titiz ve özenli davranan ekibimiz tercümelerinizi aslına uygun ve yüzde yüz doğruluk oranı ile tercümesinin yapılması için sürekli olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

10.000 sayfanın üzerinde medikal – tıbbi tercüme hizmeti verdik

6 yılı aşkın süredir birçok ilaç firması ile çalışmalarını sürdüren firmamız aynı zamanda Türkiye'nin önde gelen özel hastanelerine tercüme hizmeti vermektedir.  En büyük referansımız T.C. Sağlık Bakanlığı ve Türk Eczacılar Birliğidir.  10.000 sayfanın üzerinde medikal – tıbbi tercüme hizmeti verdik, ve halen hizmet vermeye devam ediyoruz.

Medikal – tıbbi tercüme konusunda işi profesyonellere bırakın;

Prospektüs , tıbbi ürün ve cihazların lisans ve patentleri, ilaç patentleri, tıbbi teşhis ve tedavi cihazları, alt ve cihazların kullanım kılavuzları, tıbbi cihazların uyumluluklarına yönelik belgeler, tıbbi donanım ve cihazların kullanım kılavuzları, katalogları, teknik özellikleri, son kullanıcı tanıtım ve bilgi katalogları, medikal donanım ve cihaz firmalarına ait yazışmalar, hastane ve eczanelerin katalog ve internet siteleri, toksikoloji, anestezi, patoloji, biyoistatistik, travmatoloji, dahiliye, ortopedi, diş hekimliği, mikrobiyoloji, diyagnostik, kardiyoloji, endokrinoloji, nöroloji, göğüs hastalıklarına ilişkin klinik raporları, makale ve araştırmalar vb. belgeler yaptığımız işler arasında yer almaktadır.

Birçok  yayın kuruluşunda yayınlanmak üzere 150’den fazla tıbbi makale ve uzmanlık tezi çevirisi ve çeviri kontrol hizmeti sunduk ve halen tıbbı makale tercümeleri yapmaya devam ediyoruz..

Müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır

Tıbbi çeviri ve psikoloji tercüme hizmetlerimizden hemen yararlanmak için müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

TOP