Müşterilerimizin Net Tercüme Hakkında Yorumları

We have explored to Net Translation Services during our searching for a translation company inTurkey country. The company has drawn my attention with strong references, projects and work completions. We are continuing to our collaboration since 2008 year with 100% customer satisfaction.

JONG KYUN SHIN

SAMSUNG CEO
Net Tercüme ile kurulduğu tarihten itibaren çalışmaktayız. Sadece tercüme değil, danışmanlık konusunda da her zaman yardımcı olmuştur. Zamanında teslim, kalite ve uygun ödeme koşulları ile yanımızdadır. Bektaş Bey ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler…

Cengiz BABACAN

EMS MOBİL SİSTEMLER
Klasik bir tercüme şirketinden ziyade en hızlı çözüm üreten bir şirket olmuştur. Sabaha yetişecek olan ihale dökümanlarımızı üstlenerek şirketimize büyük bir kazanç sağlamıştır. Her zaman kolay bir şekilde ulaşılabilen tek tercüme bürosudur bence. Herkesin emeğine sağlık. Teşekkürler…

Oktay Ersoy

ASELSAN - SATIN ALMA
Yurt dışından gelen apostilsiz bir evrağımız vardı. Bir çok tercüme bürosu bizi yanlış yönlendirdi. Bir kaç çalıştığımız firma bize Net Tercüme’yi önerdi. Tasdik işlemlerimizi çözüme ulaştırmıştır. Ekip arkadaşlarımız da ben de oldukça memnun kaldık. Öneren arkadaşlarımıza ve Net Tercüme’ye teşekkür ediyoruz.

LEVENT GÜMÜŞ

QIAGEN MEDICAL SYSTEMS - İdari Müdür
Uluslararası çalışma düşüncemiz yoktu. Net Tercüme’ye sadece birkaç sayfa iş göndermiştik. Zamanla uluslararası çalışma kararı aldığımızda tercüme ve danışmanlık alanlarında tek desteğimiz burası oldu. Çalışanların sabrı ve güler yüzlü olması bizim çalışma sürecimizi daha da geliştirdi. Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

ASUDE ÖZTÜRK

HASELSAN A.Ş. - Genel Müdür
Bizzat şahit olduğum bir olayı burada belirtmek isterim. İngilizce, arapça, rusça gibi farklı dillerden tercüme işimiz vardı. Oldukça teknik bir konu olduğunu belirtmiştik. Gerçekten alanlarında uzman tercümanları aralarında konu ayrımı yaparak seçiyorlar. Belirtmek istediğim birkaç hususta sadece mühendislerin anlayabileceği konuyu açıklamamda hemen yardımcı oldular. Tercümanların mühendis olduğunu belirttiklerinde artık şüphe duymaksızın evraklarımızı teslim ediyoruz.

MURAT TÜRKÖZ

GÜRİŞ İNŞAAT
We are working with our translation team Net Translation Services in Turkey because of the high quality translators, forever 7/24 accessible, quick delivery of translations and they have protected the translation quality of the documents forever. We wish you a continued success.

PETR BLAZEK

IBF CONSULTING
TOP