NET TERCÜME HAKKINDA

Çeviri alanında ulusal ve uluslararası birçok projeye başarıyla imza atan Net Tercüme Ailesi sektörde 20. Yılını doldurmuştur.
Net Tercüme kurulduğu tarihten bu yana koşulsuz müşteri memnuniyetini birinci sırada tutarak hizmetlerini kalitesinden ödün vermeden sunmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanındaki çeşitli kurum ve kuruluşlar ile gerçekleştirdiğimiz uzun vadeli iş ortaklıkları, sunduğumuz hizmet kalitesi, şeffaf kurumsal kimliğimiz, yenilikçi yapımız ve kurumumuzdan emeğini esirgemeyen takım arkadaşlarımız sayesinde karşılıklı güven ve saygı temelinde devam etmektedir.
Yürüttüğümüz her projeyi bizi bir adım daha ileriye götürecek bir değer olarak görmekte ve her yeni projemizi değer yaratma disiplini çerçevesinde bu imkanları titizlikle değerlendirerek geleceğe daha heyecanla bakmaktayız. Net Tercüme Ailesi ile yola çıktığınız her projenizin fırsata dönüşmesinin en temel etkeni her zaman önem verdiğimiz etkin maliyet, zaman ve kalite yönetimimizdir.
Teknoloji çok hızlı ilerlemektedir ve sürdürülebilirliğin en önemli yolunun yenilikçilik ve teknolojiye olan yatırımlara dayandığını bilmekteyiz. Bu nedenle dahil olduğumuz tüm projelerde son teknoloji ve teknikleri kullanmaktayız.
Şirket olarak ortaya koyduğumuz başarılı projelerde emeğini esirgemeyen ve bizleri yıllardır hep daha iyiye taşıyan iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunar, sektör kalitemizin ne kadar ilerlediğini sunabilmek amacıyla siz değerli firmalarımızı da Net Tercüme Ailesinin bir üyesi olarak görmekten mutluluk duyarız.

Tercümanın işi sadece kelimeleri sözlükten bulup yerine koymak değil, karşı dili hissetmektir, onun inceliklerini esere yansıtmaktır. En önemli nokta orijinal kaynağın anlamının sapmamasıdır...

Tercüman, kendisi için hazırlanmış özel kabinde, kulaklık yardımıyla konuşmacının söylediklerini dinler ve çeviriyi mikrofon aracılığıyla eş zamanlı olarak dinleyicilere aktarır...

Ücretsiz Hizmetler, noter, apostil, dışişleri tasdiki, diğer gerekli görülen işlemi tasdik hizmetleri harç bedeli alinarak takip ediyor ve neticelendiriyoruz.

Net Tercüme

  • Fiyat Teklifi

    Fiyat teklifi alabilmeniz için bir form kadar uzağınızdayız...
Fiyat Teklifi Al

13 Dezember 2016 Von Betül Bayraktar in Çeviri

Google Translate’in Çevirileri Artık Daha İyi

Net Tercüme Mobil Uygulama

Çözüm ortaklarımız ile çıkacağımız her yolda müşteri memnuniyetini en iyi şekilde gözetip her türlü hizmeti karşılıklı güven,saygı ve işbirliği içerisinde sunarak kazanç elde etmek ise firma olarak benimsemiş olduğumuz çalışma etiğimizdir.

Şirket olarak çevirmenliği meslek olarak icra eden uzman kişiler ile oluşturduğumuz çözüm ortaklıklarında iş ortaklarımızın beklentilerine uygun olarak en yüksek kalite ve istikrar seviyesinde beklentileri karşılamak, yılların deneyimi ile elde edilen prestijimizi korumak ve arttırmak ve daima alanında en iyi olmayı hedeflemek en temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

OBEN