Neden Biz

 Yıllık 450.000 sayfa üzerinde yazılı tercüme hizmeti,
25 farklı resmi kurum ve kuruluşun yazılı ve sözlü tercüme hizmeti,
Alanında uzman 80 kişilik tercüman kadrosu ve 30 kişilik proje ekibimiz ile 7/24 müşteri memnuniyeti,
Tercüme kalitesine dair Türkiye’de ilk ve tek EN 15038:2006 ÇEVİRİ HİZMETLERİ-HİZMET GEREKLERİ sertifikası sahibi,
Mersin 2013 Akdeniz Oyunları ve Erzurum 2011 Dünya Üniversiteler Kış Oyunları olmak üzere üst üste 2 olimpiyatın tercüme hizmetlerinin sağlanması.

PRENSİBİMİZ

Yüklendiğimiz işleri işveren kuruluşların kriterlerine, ilgili şartnameler ve standartların gereksinimlerine uygun çalışarak, iş planlarında gösterilen faaliyetleri öngörülen sürede, yüksek verimlilik içerisinde bitirmektir.

MİSYONUMUZ

Dünyanın önde gelen köklü ve güvenilir tercüme büroları arasında kaliteli hizmet imajımızı sürdürmek öncelikli hedefimizdir. Bu nedenle vazgeçemeyeceğimiz önceliğimiz, kalitedir.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmaktır. NET ailesinin en kıymetli hazinesi olan çalışanlarının takım halinde çalışma ruhu, birbirlerine olan sevgi ve saygısı sayesinde şirketimiz üstün başarılara imza atacak ve bugüne kadar göstermiş olduğu yüksek performans grafiğini yine aynı eğilimle geleceğe taşıyarak ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktır.

ÇALIŞMA ETİĞİMİZ

Çözüm ortaklarımız ile çıkacağımız her yolda müşteri memnuniyetini en iyi şekilde gözetip, her türlü hizmeti karşılıklı güven, saygı ve işbirliği içerisinde sunarak kazanç elde etmek firma olarak benimsemiş olduğumuz çalışma etiğimizdir.

FAALİYET PLANLAMASI

Firma olarak kalitemizden dolayı bize duyulan güven, en önemli değerlerimizdendir.

Uzman yazılı ve sözlü tercümanlarımız, koordinatörlerimiz ve kurye hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize anında hizmet vermekteyiz.

Daha kaliteli bir hizmet sunmak adına görüşleriniz bizim için değerlidir. Her konudaki geri dönüşleriniz bizi memnun edecektir.

This post is also available in: Türkçe English Deutsch Русский العربية

TOP