Net Tercüme Hizmetleri

Hizmetlerimiz

2001 yılında beri yazılı tercüme, yeminli tercüme, ardıl tercüme, simultane tercüme ve simültane konferans sistemleri kiralama hizmetleri sunmaktayız. Sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde 80’den fazla uluslararası firmaya yazılı ve simultane tercüme hizmeti vermekteyiz. Türkiye’de gerekli olması durumunda tercüme işleminin ardından Noter tasdiki, Apostil tasdiki, Dışişleri tasdiki ve gerekli ülkelerin konsolosluk tasdiklerini ücretsiz takip ediyor ve neticelendiriyoruz. Ayrıca vermiş olduğumuz bu hizmetlerle yurtdışındaki birçok firmanın Türkiye’deki ihale süreçlerini de takip etmelerini sağlamaktayız. Türkiye’de açılmış veya açılacak olan ihalelere yönelik şartnamelerin temin edilmesi, tercümesi ve mevzuatlar hakkında tarafınızı bilgilendiriyoruz. Tercümenin gerektiği her yerde bizim imzamız bulunmaktadır.

YAZILI TERCÜME

Yazılı tercüme; bir metnin aslına uygun bir şekilde, anlam kaybına uğratmadan başka bir dile aktarılmasıdır. Tercüme sadece kelime karşılıklarını sözlükten bulup yerine koymak değil, kaynak en iyi şekilde anlamak, bu dilin inceliklerini en uygun şekilde hedef dile aktarmak olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda yazılı tercümelerinizi büyük bir titizlik ve doğrulukla hedeflenen dile çeviriyoruz. Doğru, kaliteli ve NET tercüme bizim işimiz.

SÖZLÜ TERCÜME

Konuşmacının anlatımını, dinleyen kişi veya kişilere sözlü olarak tercüme edip aktarılması eylemidir. Sözlü tercüme; Ardıl (Konsekütif) tercüme ve Simültane tercüme olarak ikiye ayrılmaktadır. Ardıl tercümede konuşmacı ile tercüman dönüşümlü olarak konuşurken, simültane tercümede ise çeviri, konuşmacı ile eşzamanlı olarak gerçekleşir. Gelin sizleri istediğiniz dilde konuşturalım.

ÜCRETSİZ HİZMETLER

Net Tercüme olarak; 2003 yılında sektörde ilk kez birçok müşterimizin ihtiyacı olan hizmetleri ücretsiz olarak takip ederek neticelendirmeye başladık.

  • Belgelerinizin Alımı
  • Dış İşleri Tasdiki
  • Diğer Tasdik İşlemleri
  • Noter
  • Apostil
  • Belgelerinizin Teslimi

Çalışma Prensibimiz

Net Tercüme olarak üstlendiğimiz işler; ilgili şartname, standartların gereksinimlerine ve iş planlarına uygun olarak öngörülen sürede ve yüksek verimlilik içerisinde tamamlanmaktadır.

Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile elde edilen bu itibarımızı koruyarak artırmak ve alanında daima en iyi olma hedefi de temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

Çözüm ortaklarımız ile çıkacağımız her yolda müşteri memnuniyetini en iyi şekilde gözetip her türlü hizmeti karşılıklı güven,saygı ve işbirliği içerisinde sunarak kazanç elde etmek ise firma olarak benimsemiş olduğumuz çalışma etiğimizdir.

Şirket olarak çevirmenliği meslek olarak icra eden uzman kişiler ile oluşturduğumuz çözüm ortaklıklarında iş ortaklarımızın beklentilerine uygun olarak en yüksek kalite ve istikrar seviyesinde beklentileri karşılamak, yılların deneyimi ile elde edilen prestijimizi korumak ve arttırmak ve daima alanında en iyi olmayı hedeflemek en temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

TOP