Ücretsiz Hizmetler

Ücretsiz Hizmetler, noter, apostil, dışişleri tasdiki, diğer gerekli görülen işlemi tasdik hizmetleri harç bedeli alinarak takip ediyor ve neticelendiriyoruz.

BELGELERİNİZİN ALIMI

Çevirisi yapılacak belgelerinizi bize faks-kargo-e-mail ile gönderebileceğiz gibi tarafinizdan istenmesi halinde {1 (bir) sayfa dahi olsa } özel kuryemiz ile elden teslim aliyoruz…

NOTER

Yeminli Tercümanlarımız tarafından yapilan belgelerinizin gerekli olmasi halinde; sizlerin istediği noterden sadece resmi noter gideri dişinda herhangi bir ücret almadan tasdik işlemini biz takip ediyoruz.

APOSTİL (APOSTILLE)

Çalışmakta oldugumuz Noterler tarafında yapilan belgelerinizin noter tasdikinden sonra, tarafinizca gerekli görüldüğü takdirde Apostil tasdikini ücretsiz olarak takip ediyor ve neticelendiriyoruz.

DIŞİŞLERİ TASDİKİ

Apostil işlemi biten belgelerinizin noter tasdikinden sonra, tarafiniza gerekli görüldüğü takdirde Dişişleri tasdikini ücretsiz olarak takip ediyor ve neticelendiriyoruz..

DİĞER TASDİK HİZMETLERİ

Yeminli Tercümanlarımız tarafından yapılan belgelerinizin, sizler tarafindan gerekli görülen tüm resmi kurumlardan tasdik hizmetleri sadece harç bedeli alinarak takip ediyor ve neticelendiriyoruz.

BELGELERİNİZİN TESLİMİ

Yeminli Tercümanlarımız tarafından yapılan belgelerinizi bizlerden faks-kargo-e-mail ile isteyebileceğiniz gibi tarafinizdan istenmesi halinde özel kuryemiz ile elden teslim ediyoruz..

This post is also available in: Türkçe

TOP